Series
Ratings
1403
Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 4.0
Reincarnated as a Dragon HatchlingRated ★ 3.5
Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 3.0
DARK MOON: THE BLOOD ALTARRated ★ 2.0- MF Ghost Season 3Rated ★ 3.5
The Darwin IncidentRated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
Yoroi Shin Den Samurai TroopersRated ★ 2.5- Fire Force Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Kunon the Sorcerer Can SeeRated ★ 2.5
29-sai Dokushin Chūken Bōkensha no NichijōRated ★ 2.5
Roll Over and DieRated ★ 2.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 3.0
The Holy Grail of ErisRated ★ 3.0
The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 2.5- Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004 Season 2Rated ★ 3.0
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 2.5
You Can't Be in a Rom-Com with Your Childhood Friends!Rated ★ 3.0