Titles you rated
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0- Tamiou - hisho Kaibara to 6-ri no ayashi kyakuRated ★ 3.0
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 4.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0
Tamiou - Koisuru no SousaisenRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5
Path of the DragonsRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0