Titles you rated
LoganRated ★ 2.0
The Magnificent NineRated ★ 4.5
We Are Not AloneRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Joe, TomorrowRated ★ 4.0
MannequinRated ★ 4.5
Johnny MnemonicRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
Boys Meet The Future JuvenileRated ★ 2.0
OutbreakRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Haunted School 2Rated ★ 2.0
SpeciesRated ★ 1.0
The PeacemakerRated ★ 2.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
Deadman InfernoRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0