Titles you rated
- 愛はどうだRated ★ 5.0
Searchin' for My PolestarRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 2.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 2.0
Love ShuffleRated ★ 1.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 2.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 1.0- The Brothers KaramazovRated ★ 1.0
A Flawless ConciergeRated ★ 3.0
Wounded AngelsRated ★ 4.0
Under One RoofRated ★ 4.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 2.0
- Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.0
The Thorns of AliceRated ★ 2.0- TAKE FIVERated ★ 2.5
Fukigen na GeneRated ★ 2.0- Dangerous Detective Forever TV Special'98Rated ★ 5.0
- Dangerous DetectiveRated ★ 5.0
Heaven's CoinRated ★ 3.0
Stay GoldRated ★ 4.0