Series
Ratings
75
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0