Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- The Return of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5