Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5