Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0