Movies
Ratings
329
The Most Charming and AttractiveRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
LucaRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Snow Falling on CedarsRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 5.0
Diana: In Her Own WordsRated ★ 5.0- BarefootRated ★ 4.5
KolyaRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0