Series
Ratings
85
My NameRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Private LivesRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
When the Devil Calls Your NameRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5