Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0