Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0