Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
The CallRated ★ 3.0
DamageRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0