Titles you rated
SpotlightRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0