Movies
Ratings
1078- Detective Mitarai's Casebook: The Clockwork CurrentRated ★ 0.5
- VirusRated ★ 3.0
Salem's LotRated ★ 0.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 1.0
RevolverRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
DetentionRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 1.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 2.5
The Blue DrumRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.0