Movies
Ratings
98
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
HopeRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0