Series
Ratings
161
You and Everything ElseRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5