Titles you rated
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5