Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0