Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5