Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
EmmaRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Batteries Not IncludedRated ★ 3.0
GiantRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
HighlanderRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
AlienRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0