Movies
Ratings
391
TransitRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0