Titles you rated
BargainRated ★ 1.5- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0