Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0