Series
Ratings
103
Prison SchoolRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
MashleRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
After-school Hanako-kunRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- Macross FRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 5.0
DororoRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0