Movies
Ratings
172
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
BedevilledRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0