Series
Ratings
29
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5