Movies
Ratings
570
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
No More BetsRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5