Series
Ratings
35
ResurrectionRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
MRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5