Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 4.0
Devils LineRated ★ 3.5- XRated ★ 3.5
Framing Britney SpearsRated ★ 4.0- エンジンRated ★ 2.0
SUPER LOVERSRated ★ 2.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 2.0
Shinhannin FlagRated ★ 4.0
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 3.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 2.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0