Titles you rated
- 聖なる怪物たちRated ★ 2.5
QuartetRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
A Fading SummerRated ★ 3.0
Furueru UshiRated ★ 3.0- Naze Kimiwa Zetsubō to TatakaetanokaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0- Last PresentRated ★ 3.0
ERRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
SPRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
ERRated ★ 3.0- 인간의 증명Rated ★ 3.0
ERRated ★ 3.0
ERRated ★ 3.0
ERRated ★ 3.0
ERRated ★ 3.0