Movies
Ratings
35
Confession of MurderRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 4.0