Titles you rated
BurntRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 2.0
Venus TalkRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 1.5
Fortune SalonRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0