Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0