Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Too MuchRated ★ 2.0
After LifeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 4.0