Titles you rated
MidwayRated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
SHIROBAKO The MovieRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.5