Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 2.5
Super CubRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0