Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
TemptedRated ★ 1.0
Love NaggersRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5