Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Break the Silence: The MovieRated ★ 5.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 5.0
Love Yourself in SeoulRated ★ 5.0
Burn the Stage: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 3.0