Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0