Movies
Ratings
302
HerstoryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5