Series
Ratings
146
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 
KarmaRated ★ 3.5
Just an ExcuseRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
 
Agatha All AlongRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5