Titles you rated
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5