Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Hunting WivesRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 2.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
SirensRated ★ 3.0