Titles you rated
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5