Series
Ratings
103
You and Everything ElseRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5