Movies
Ratings
44
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0