Titles you rated
Perfect WomanRated ★ 3.0
FringeRated ★ 2.5
Best Friends in LoveRated ★ 2.5
The Great White TowerRated ★ 3.0- Code Blue SpecialRated ★ 2.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 2.0- Basically NiceRated ★ 5.0
ShomuniRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 0.5
Bloody MondayRated ★ 2.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
Minami-keRated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.5- 절원의 템페스트Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 4.0- UsavichRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0