Movies
Ratings
258
AnoraRated ★ 0.5
AlliedRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 2.0