Movies
Ratings
89
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5